VENIRA | MUST HAVE PRO MÉ VLASY

pondělí 30. září 2019

Říká se, že obočí je rám celého obličeje, které nám dodává tu správnou jiskru. Ovšem nač mít dokonale upravené obočí, když naše vlasy tiše pláčou? Pláčou a naříkají, ale my je přesto neslyšíme. Denně jim ubližujeme, pálíme je žehličkou, aby byly krásně rovné a nebo kulmou, abychom docílili dokonalých vlnek.. Také je denně lakujeme, neboť myšlenka rozfoukaných vlasů po 20 minutách úprav není značka ideál. Děláme to tak dlouho, než už tuto tíhu neunesou a postupně nás začnou opouštět. Začíná to roztřepenými konečky, pokračuje lámavostí vlasů až do fáze, než nám v ruce zůstane chuchvalec vlasů. Mrtvých vlasů, které jsme vlastnoručně zabili.

Ačkoliv se snažím osobně vlasy nezatěžovat tepelnou úpravou, i u mě dostaly dost zabrat v podobě domácího barvení a všech experimentů odbarvování. Naštěstí jsem měla vlasy vždy husté a kvalitní. Až do doby, kdy se mi zhoršila nemoc a já podstoupila následnou operaci. Konečky ze začaly třepit, neskutečně lámat a o chuchvalcích vlasů, které mi po jednom promnutí zůstávaly ve dlani nemluvím. Vlasy byly úplně všude, začala si toho všímat rodina i přátelé. Nechtěla jsem si připustit, že by mi padaly o něco víc, než před tím. Ale opravdu tomu tak bylo.
Z krásně hustých vlasů se stal pouhým lusknutím prstu zplihlý, mastný chlup.  Musela jsem zakročit a sáhnout po perfektní výživě.
Na trhu se setkáváme se spousty doplňků stravy, šampónů, masek na vlasy a jiných vymožeností. Která je však ta pravá volba pro mě a mé vlasy? Jednoznačně VENIRA!


Co je Venira?
Ačkoliv jsou kapsle už dost profláknuté ve světe blogerů, youtuberů i instagramerů, setkávám se s dosti lidmi, kteří  o ní slyší poprvé. Kapsle se vyznačují vysokou komplexní péčí a působením na pojivé tkáně, což se projevuje na vzhledu i stavu vlasů, nehtů a pleti. Obsahuje 18 účinných složek, které pozitivně dodávají ty správné živiny tam, kde je potřebujeme nejvíce. Ve složení najdeme nejen extrakt z pivovarských kvasnic, ale například také přesličku jako bohatý zdroj křemíku. Ve zkratce bych řekla, že jedna malá kapsle Veniry obsahuje vše, co ke kvalitním vlasům potřebujeme.
Pokud vás výrobek zaujal, neváhejte navštívit jejich stránky či instagram, kde se dozvíte nejen o kapslích, ale také o dalším sortimentů, který je v nabídce.

Dávkování není vůbec složité. Denně se užívají dvě kapsle. Jedna ráno a druhá večer. Důležité je ji zapít vždy před jídlem, aby měla daleko lepší účinky a lépe se vstřebala. Když sem tam zapomenete, nevadí nic se nestane. Já osobně brala první balení ráno i večer, nyní zapíjím pouze jednu kapsličku ráno.

Venira slibuje nejen vyživení, lepší kvalitu a růst vlasů, ale také pomoc při problému s pletí, jako je lehká forma akné, pupínky, ale také s lámavostí a růstu nehtů.  Já osobně měla akné vždy, od operace se mi hormony zbláznily a obličej mám v pubertální fází do teď. Účinky Veniry jsem na něj tedy nepostřehla. S nehty je to jinak, rychleji mi rostou a méně se třepí. Horší je to, že si na nich vybíjím svůj stres a ten mě nutí nehty kousat. Proto mi dlouhé vyživené nehty nikdy nevydrží.
Co mě rozhodně potěšilo je kvalita vlasů. Těžko jsem se smiřovala s třemi chlupy na hlavě. Díky ní mám zase krásné, husté a opravdu kvalitní vlasy. Lehce mi porostly, ale nejvíce práce si dala právě s podrůstáním nových vlásku, díky kterým se vlasy stávají daleko hustější. Ačkoliv baby vlásky nevypadají vůbec krásně, trčí vám kde se dá, při zpocení ve fitku se mi přilepí na čelo, člověka to hřeje u srdce. Není krásnější pohled v zrcadle, než vidět vlastní vlásky opět krásné, šťastné a živé.

po 40 denní kúře 
Za mě osobně Veniru doporučuji všemi deseti, ať už máte zdravotní problémy, jste těhotná a nebo jen chcete pro sebe udělat něco více. Ačkoliv je balení naplněno po okraj, rychlé mi mizí a tak nezbývá nic jiného, než poprosit Ježíška o nové zásoby.
A co vy? Setkali jste se již s Venirou ve svém životě a nebo o ní slyšíte poprvé?2 komentáře

 1. O těchto kapslích už jsem slyšela nespočetněkrát :) Jelikož mám taky teď problémy s vlasy, pořad mi vypadávají, tak začínám dost uvažovat, že si Veniru koupím :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě nezvažuj dlouho, Venira mi vlásky opravdu zachránila. Nedám na ni dopustit. :)
   -Andie

   Smazat