NOVÝ START

sobota 29. září 2018Ačkoliv se nám venku rapidně ochladilo, nasávám poslední sluneční paprsky, které se mi derou skrz ušmudlané okno. Jak jste si mohli povšimnout, na mém blogu se toho mnohé děje. Jedná se o velkou (ne-li ještě větší) rekonstrukci stránek, aby jste se zde cítili jako v bavlnce a vaše návštěva tak nebyla poslední. Doposud vydané články odpočívají v konceptech- nemusíte se však bát, o nic nepřijdete.

V první řadě jsem si splnila jeden ze svých dávných snů a to, že z adresy andie-fuchs.blogspot.cz se stala pouze andiefuchs.cz. Jak málo stačí ke štěstí. Zakoupení vlastní domény mě nakoplo k chtíči míti kvalitní tvorbu. Tvorbu, která bude čtivá, která vás zaujme a hlavně vám do života něco dá. Neslibuji, že každý článek bude pro všechny, ale vynasnažím se, aby si každý z nás přišel na své. Tak co, těšíte se a sdílíte také se mnou tuto radost?

Ke kvalitní tvorbě patří i pravidelné vydávání článků a smysluplný obsah. Proto jsem si založila pomocníčka, do kterého si sepisuji všechny své nápady včetně obsahu, o které bych se s vámi ráda podělila. Určitě se máte na co těšit.

V neposlední řadě pracuji na vzhledu blogu, který bude dokonale vystihovat mou osobu, mé myšlení, pocity i city. Nesmím opomenout tématické fotografie, které vás mají donutit kliknout na článek ještě dříve, než si stačíte přečíst název.

Bez práce nejsou koláče, tak šup do toho, ať je hotovo.Okomentovat